Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Cooper Power Systems

Американська компанія Cooper Power Systems (дочірня для Cooper Industries) — глобальний виробник і постачальник силової електротехніки та комплексних рішень для утилітарного, комерційного та промислового ринку, а саме середньо- та високовольтного устаткування. Вона виробляє натуральний вогнестійкий діелектрик FR3, призначений для використання в нових і вже існуючих трансформаторах, реакторах і вимикачах, а також там, де потрібна заміна або долив трансформаторного масла. Революційний вогнестійкий діелектрик FR3 — це перший діелектричний охолоджувач, який отримав сертифікат за програмою Перевірені Екологічні Технології (ETV), виданий Організацією з захисту навколишнього середовища США.

Компанія поставляє великий спектр продукції та послуг, необхідних для перетворення, захисту, з'єднання й будівництва електросилових установок. Інтелектуальна апаратура — регулятори напруги, конденсатори, реклоузери, перемикачі, сенсори і пристрої управління, — в поєднанні з програмними рішеннями й безпечним зв'язком дозволяють покупцям збільшити продуктивність, оптимізувати ефективність, поліпшити надійність та знизити вартість їх систем.

Cooper Power Systems заслужила репутацію компанії, що ретельно контролює процеси виробництва та поставки, а також надає послуги з обслуговування клієнтських систем на місці в критичних умовах.

З питань отримання додаткової інформації та придбання продукції Cooper Power Systems звертайтеся до постачальника електронних компонентів в Україні – Компанії СЕА, – за тел.: +380 (44) 330-00-88 або пишіть на e-mail: info@sea.com.ua.

Нажаль, на даний момент продукція Cooper Power Systems не представлена в каталозі Компанії СЕА.
Top