Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

CviLux Corporation

Тайванська компанія CviLux, штаб-квартира якої знаходиться в місті Нью-Тайбей, складається з чотирьох дочірніх компаній із сімома фабриками в Китаї, Гонконгу та Тайвані. Асортимент продукції простягається від рішень зі збирання друкованих плат (PCBA) «під ключ» та мережевих продуктів до найсучаснішої волоконної оптики, мікросхем, дискретних компонентів, роз'ємів, гнучких плоских кабелів (FFC) та кабельних виробів.

Більш ніж 10 років досвіду роботи, сертифіковані за ISO 9001: 2001 та ISO 14001: 2004 підприємства, а також надання закупівельних послуг та експрес-доставка завоювали довіру клієнтів по всьому світу.

Широкий товарний асортимент
CviLux Corporation спеціалізується на випуску друкованих плат з маркуванням RoHS та UL, та комплектних наборів побутової електроніки, а також IT та мережевих продуктів, такі як медіаплеєри ОС Android, міні-ноутбуки, жорсткі диски USB 3.0, пристрої для читання карток пам'яті, ADSL-модеми , цифрові вивіски, цифрові фоторамки, супутникові ресивери, конвертери LNB (Low Noise Block), основні плати керування двигуном, материнські плати для РК-телевізорів, материнські плати для ПК та основні плати для сканерів.

Сировина для виробництва та контроль якості
Будучи одним із провідних виробників з'єднувачів, корпорація CviLux управляє шістьма заводами-виробниками та офісами продажів у Китаї, Індонезії, Японії, Малайзії, Сінгапурі та Тайвані, щоб полегшити дистрибуцію своєї продукції у всьому світі, а саме у 73 країнах Азії, Європи та інших регіонах . Вихідні матеріали поставляються з Південної Кореї, Європи та США.

Компанії корпорації CviLux нагороджені сертифікатами ISO 14001, 9001:2008, 14064, ISO/TS 16949, IECQ QC 080000, OHSAS 18001, TUV安규認證, стандарту PUreGMS та ін. ISO 9000: 2005, щоб гарантувати, що продукти, які постачає компанія, не містять дефектів.

Компанія СЕА постачає широкий асортимент товарів CviLux Corporation в Україну.

Продукція виробництва CviLux Corporation в каталозі компанії СЕА:

Top