Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

ELMA

Підприємство Elma було створено в 1948 році годинникарем Гансом Шмідбауером і займалося перші десять років свого існування виготовленням і продажем високоточних машин для годинника: портфель продукції включав п'ять (популярних в Європі) ручних пристроїв і два повністю автоматичних приладу. 1962 року продукція фабрики продавалася вже у кількох десятках країн і поповнилася новою розробкою — запатентованою універсальною машиною для гравірування.

У 1965 році Elma представила на ринок пристрою ультразвукового очищення з ламповими генераторами, величезна успішність яких була пізніше затінена новою удосконаленою моделлю абсолютно автоматичного апарату Vacmatic: технічна концепція цього пристрою була удостоєна золотої медалі НДІ годинної промисловості СРСР (1972).

Нові виробничі центри були зведені для розробки та випуску очисних засобів (Мюльхаузен, 1983) та установок (Зінген, 1991) з метою збільшення та оптимізації серійного виробництва компанії (також, введено систему "канбан"), асортимент продукції якої був знов розширений ультразвуковими установками з інтегрованими інтелектуальними функціями (для вирішення різноманітних індивідуалізованих завдань, 2004). Нова розробка на сьогоднішній день - це унікальна (на ринку галузі) вибухозахищена модифікація останньої серії обладнання для годинника Elmasolvex (всього три виконання).

Elma отримала сертифікати стандартів DIN EN ISO 9001:1994 (дало поштовх стандартизації менеджменту якості та документації, 1996) та DIN EN ISO 13485:2003 (виготовлення медичних товарів, 2005) та удостоїлася вищої нагороди за інновації у виробництві Федерального 2009).

Компанія СЕА займається постачанням обладнання та засобів чищення Elma на території України.

Продукція виробництва ELMA в каталозі компанії СЕА:

Top