Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Fibocom Wireless Inc.

Компанія Fibocom Wireless Inc. заснована в 1999 році, є однією з провідних серед китайських компаній, що займаються розробкою та виробництвом простих та недорогих бездротових модулів стандартів GSM (2G) та WCDMA/UMTS (3G), а також GPS модулів для вирішення завдань М2М-комунікацій.

Модулі Fibocom Wireless Inc. широко використовуються в умовах з високими запитами до продуктивності та стабільності, таких як: POS термінали, системи безпеки, телематика, лічильники АСКОЕ, GPS навігація, охорона здоров'я, сільське господарство та побутова електроніка.

Fibocom H330  Fibocom GTS-4E-70

Fibocom надає технічну підтримку клієнтам по всьому світу. Для роботи в різних регіонах світу та забезпечення своєчасної технічної підтримки, для вирішення питань у сфері застосування та оперативного реагування, Компанія вибирає відомих дистриб'юторів та технічних партнерів для роботи зі своїми фахівцями.

Fibocom Wireless Inc. є надійним партнером для виробників обладнання, інтеграторів та кінцевих користувачів, оскільки пропонує професійні рішення в галузі 2G, 3G M2M модулів та технологій позиціонування, а також надійну платформу для M2M додатків.

Компанія СЕА – постачальник виробів Fibocom на території України.

Top