Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Fischer Connectors

Fischer Connectors займається розробкою, виробництвом і продажем високопродуктивних роз’ємів та рішень для кабельної збірки понад 60 років.

Компанія допомагає своїм клієнтам по всьому світу створювати інноваційні та надійні проекти, пропонуючи високопродуктивні та міцні рішення кабельних підключень, які витримують найжорсткіші умови експлуатації. Її високоякісна продукція особливо підходить для застосувань, що вимагають бездоганної точності, довговічності та стійкості до екстремальних умов, включаючи оборону і безпеку, медицину, промисловість, приладобудування, аудіовізуальну промисловість, транспорт і енергетику.

Штаб-квартира Fischer Connectors Group знаходиться в Сен-Пре, Швейцарія, де також розташовані її науково-дослідний центр і виробничі потужності. Компанія володіє вісьмома місцевими дочірніми підприємствами, ділянками для збірки кабелів в країнах Європи, Близького Сходу і Африки, Північної та Південної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також глобальною мережею з більш ніж 40 дистриб'юторами та агентами, надає клієнтам повний досвід в області життєвого циклу продукції. Створюючи проекти для конкретних замовників спільно зі своїми партнерами на п'яти континентах, Fischer Connectors є не просто постачальником роз'ємів і кабельних збірок, а й глобальним партнером в галузі зв'язку.

Системи менеджменту якості та вся продукція Fischer Connectors сертифіковані за стандартами ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, OHSAS 18001, RoHS і REACH, відповідають провідним галузевим стандартам, що захищає людей, вироби та планету, а також робить їх придатними для широкого кола різноманітних застосувань та галузей.

Компанія СЕА займається поставками продукції Fischer Connectors на території України.

Продукція виробництва Fischer Connectors в каталозі компанії СЕА:

Top