Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Fluke

Fluke виготовляє електронні вимірювальні прилади (з оригінальним програмним забезпеченням), розробляє діагностичні технології (пошук дефектів) та оперативно обслуговує клієнтів із різноманітних сфер (інженерів, техніків, кінцевих користувачів). Компанія входить до складу корпорації Fortive з часу відкриття 1948 року.

Ключові ніші ринку для продукції Fluke

  • Електронні та індустріальні прилади – інфрачервоні камери, комбіновані тестери тощо.
  • Калібрування (придбано та інтегровано компанії DH Instruments, Hart Scientific, відділ високоточних вимірювань Wavetek Wandell Goltermann) — джерела сигналів та прилади для еталонної міри, включаючи їх ПЗ
  • ОВКВ (опалення, вентиляція та кондиціювання) – струмові кліщі, дигітальні термометри, аналізатори повітря та електрики (перевірка якості) і т.д.
  • Медична біологія (підрозділ Fluke Biomedical) -–системи імітаційного моделювання (пацієнтів), візуалізації даних та документообігу, вимірювачі параметрів електронної безпеки та ін.

Виробничі потужності компанії розташовані в Нідерландах, Великобританії, США та ряді країн Азії, а офіси-представництва та дилери – у багатьох країнах Європи, Америки (головний офіс – у США), Азії, а також в Австралії.

Компанія СЕА постачає продукцію Fluke Corporation на територію України.

Продукція виробництва Fluke в каталозі компанії СЕА:

Top