Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Honeywell

Honeywell International, Inc. — американська корпорація зі світовим ім'ям, яка займається розробкою програмного забезпечення, що пропонує галузеві рішення для аерокосмічної та автомобільної продукції та послуг. Вона спеціалізується на технологіях контролю, виявлення та безпеки турбокомпресорів для будівель та будинків; електронних та сучасних матеріалах; техпроцесах для нафтопереробки та нафтохімії; а також енергоефективних продуктах та рішеннях для дому, бізнесу та транспорту. Компанія працює в наступних сегментах: авіакосмічна промисловість, будинки та будівництво, робочі матеріали та технології й рішення з безпеки та продуктивності.

Сегмент Aerospace надає авіадвигуни, інтегровану авіоніку, системи та сервісні рішення, а також супутні продукти та послуги для виробників літаків, турбокомпресори для підвищення продуктивності та ефективності легкових та комерційних автомобілів, а також запасні частини, послуги з ремонту, капітального ремонту та технічного обслуговування, такі як допоміжні силові установки, рухові двигуни, системи контролю навколишнього середовища, послуги бездротового зв'язку, системи електропостачання, засоби управління двигуном, безпека польоту, зв'язок, навігаційне обладнання та програмне забезпечення, радіолокаційні системи та системи спостереження, освітлення літаків, управління та технічні послуги, сучасні системи та інструменти, супутникові та космічні компоненти, колеса та гальма літаків, послуги з ремонту та капітального ремонту, турбокомпресори та теплові системи.

Сегмент Home and Building Technologies надає продукти, програмне забезпечення, рішення та технології, які допомагають власникам будинків залишатися на зв'язку та контролювати свій комфорт, безпеку та споживання енергії, такі як елементи управління та дисплеї для опалення, охолодження, якості повітря у приміщенні, вентиляції, освітлення та домашня автоматика; передові програмні програми для управління та оптимізації будівель; датчики, перемикачі, системи керування та прилади для вимірювання тиску, температури та електричного струму; продукти, послуги та рішення для вимірювання, регулювання, контролю та обліку газу та електроенергії; системи обліку та зв'язку для водоканалу та промисловості; контроль доступу; відеоспостереження та модернізація систем.

Сегмент Performance Materials and Technologies розробляє та виробляє матеріали та рішення для автоматизації. Він надає технологічні рішення в галузі автоматизації управління, контрольно-вимірювальної апаратури, передового програмного забезпечення та супутніх послуг для нафтогазової, нафтопереробної, целюлозно-паперової, промислової енергетики, хімічної та нафтохімічної промисловості, біопалива, а також металів, корисних копалин та гірничодобувної промисловості. 

Компанія СЕА займається поставками продукції Honeywell на територію України.

Продукція виробництва Honeywell в каталозі компанії СЕА:

Top