Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

IXYS Semiconductor BV (WESTCODE)

Компанія Westсode, орієнтована на ринок силової техніки, випускає потужні IGBT транзистори, широкий спектр тиристорів, GTO тиристори, випрямні діоди, а також виконує замовлення з виготовлення та проєктування ексклюзивних силових установок, де потрібна підвищена надійність. З 1 квітня 2012 р. називається IXYS UK Ltd.

Логотип Westcode на алюмооксидній кераміці змінився на логотип IXYS з 1 червня 2012 року.

Зміна назви та логотипу компанії Westcode

Маючи штаб-квартиру в місті Мільпітас, штат Каліфорнія, США, та місті Біль, Швейцарія, компанія IXYS завоювала світову популярність як провідний виробник силових напівпровідників і вже понад 28 років підтримує статус лідера у своєму напрямку. Диверсифікована виробнича база спеціалізованих силових напівпровідників, інтегральних схем та ВЧ потужності компанії IXYS має попит у більш ніж 2500 клієнтів по всьому світу в різних сферах, таких як промислові галузі, транспортні послуги, телекомунікації, виробництво комп'ютерів, медицина, споживчі ринки та ринки екологічно чистих технологій.

Компанія СЕА постачає продукцію IXYS в Україну. Додаткову технічну інформацію про товари можна знайти на сайті виробника.

Top