Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

NOARK Electric Europe s.r.o.

Міжнародна компанія NOARK Electric зарекомендувала себе як розробник і виробник високоякісних електротехнічних пристроїв і компонентів широкого застосування.

У перелік своєї продукції входять:

  • автоматичні вимикачі;
  • пристрої захисного відключення;
  • контактори;
  • реле;
  • сполучні шини;
  • розподільні шафи;
  • додаткові аксесуари для різноманітного обладнання.

Компанія NOARK Electric задіяла у своїй роботі понад 25 тисяч співробітників з метою виробництва та впровадження високотехнологічних виробів нового покоління на європейському, американському та азіатському торговельно-економічних регіонах.

В результаті багатомільйонних інвестицій у розвиток новітніх технологій та розробку нових виробів, NOARK Electric вдалося отримати обладнання, яке відповідає найвищим вимогам та може застосовуватись у різних галузях промисловості.

При своїй багатофункціональності вироби NOARK Electric мають компактні розміри. В область їх застосування входять комутація електричних ланцюгів, збір даних та високоінтелектуальне дистанційне управління. Електротехнічна продукція компанії NOARK має конкурентну перевагу за якістю та вартістю по відношенню до аналогічної продукції інших виробників.

Кількість циклів перемикання продукції NOARK Electric значно перевищує значення, необхідні стандартами, що характеризує її як високий рівень довговічності. На підтвердження високої якості та надійності продукції NOARK Electric надає на все своє обладнання п'ятирічну гарантію.

Також Ви можете завантажити для ознайомлення:

 

За додатковою інформацією та з питання придбання звертайтесь до постачальника електротехнічних пристроїв NOARK Electric — Компанії СЕА, за телефоном (044) 330-00-88 або електронною поштою info@sea.com.ua .

Продукція виробництва NOARK Electric Europe s.r.o. в каталозі компанії СЕА:

Top