Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

OSRAM

Osram — один з лідерів як в технологічному розвитку, так і в виробництві високоякісної продукції. Протягом майже чотирьох десятиліть ця високотехнологічна компанія інвестувала в дослідження і розробку нових товарів, що дозволило Osram встановити міжнародні стандарти в області освітлення, візуалізації й сенсорних технологій.

Досвід Osram простягається від базових напівпровідникових технологій до індивідуальних програм клієнтів. Компанія виробляє високоякісні рішення в різних областях, таких як сенсорна техніка та лазерні системи. Асортимент продукції включає високоефективні світлодіоди, наприклад, для автомобільного та загального освітлення, мініатюрні світлодіоди для мобільних пристроїв, а також інфрачервоні діоди (IRED), напівпровідникові лазери і детектори. 

Зосередившись на сприяння майбутньому розвитку, компанія протягом багатьох років бере участь у висококласних технологічних партнерствах, тісно співпрацюючи з партнерами з комерційного сектора, а також з університетами і коледжами. Крім того, високий пріоритет, що надається постійному внутрішньому розвитку, привів до появи безлічі інновацій та оптимізації портфеля продуктів. Все це робить Osram сьогодні одним з ключових гравців на світовому ринку оптоелектронних напівпровідників.

Компанія СЕА постачає продукцію OSRAM на територію України.

Top