Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Rabbit Semiconductor (DIGI)

Компанія Rabbit® Inc., що належить бренду Digi International® (NASDAQ: DGII), є світовим постачальником високопродуктивних 8-розрядних мікропроцесорів, вбудованих модулів та засобів розробки для систем управління, комунікацій та пристроїв обміну через Ethernet.

У 1999 році компанія Rabbit представила популярний процесор Rabbit 2000, в 2002 році мікропроцесор Rabbit 3000, а в 2006 році - Rabbit 4000.

Rabbit пропонує замовникам повну систему розробки, включаючи низьковартісні комплекти розробника та велику технічну підтримку як для апаратної частини, так і для програмного забезпечення. Компанія Rabbit є членом Асоціації фірм-розробників мікросхем без власних виробничих потужностей (Fabless Semiconductor Association), розташованої у Davis (Каліфорнія).

Основа для вбудованих рішень – успішна лінія вбудованих модулів компанії Rabbit на базі мікропроцесорів RabbitCore пропонує розробникам потужні рішення, які можна швидко розвивати та легко інтегрувати. Продуктові лінії Rabbit швидко і постійно розширюються, щоб охоплювати широкий вибір форм-факторів, ємності пам'яті та функціональності, а також відповідати іншим вимогам систем, що вбудовуються.

Визнаючи життєздатність та вигоди від вбудованої організації мереж та зв'язку, Rabbit пропонує клієнтам зручні засоби розробки організації мережі, які забезпечують простий шлях розробки бездротових та дротових Ethernet-додатків. Модулі RabbitCores з підтримкою мережі – наступний логічний крок для скорочення часу на розробку, що надалі зміцнює позиції Rabbit на ринку технологій, що вбудовуються.

Перевірені часом продукти Rabbit знайшли свої застосування у широкому діапазоні додатків серед практично всіх головних галузей промисловості, включаючи виробництво, комунікації, інструменти, промисловий контроль, комунальну сферу, контроль безпеки доступу, медицину та ін.

Компанія СЕА займається постачанням виробів Rabbit Inc на території України.

Продукція виробництва Rabbit Semiconductor (DIGI) в каталозі компанії СЕА:

Top