Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Rohm

ROHM — японський виробник напівпровідників та електронних компонентів, місія якого є «Якість завжди є головним пріоритетом». ROHM - це глобальна компанія, зареєстрована на Токійській фондовій біржі, в якій працює близько 21 100 співробітників по всьому світу. Lapis Semiconductor (раніше OKI Semiconductor), SiCrystal AG, Kionix є компаніями групи ROHM.

Група компаній виробляє широкий спектр продуктів, таких як інтегральні схеми, дискретні напівпровідники, оптоелектронні пристрої, пасивні елементи і підсистемні модулі.

ROHM пропонує великий портфель високоякісних продуктів, щоб допомогти клієнтам у досягненні їх цілей при розробці та впровадженні різних додатків.

Палітра продуктів включає в себе мікросхеми управління живленням і драйверів двигунів, світлодіоди і драйвери світлодіодів для освітлення, аудіо та відео мікросхеми, мікросхеми загального призначення, мікросхеми датчиків і оптичні датчики, пристрої живлення SiC, мікроконтролери, транзистори, діоди, резистори та ін. Продукція ROHM використовується в широкому спектрі цільових програм, таких як автомобільне, промислове, споживче, комп'ютерне та офісне обладнання, побутова техніка, медицина, а також системи зв'язку.

У науково-дослідних базах ROHM по всьому світу понад 2800 інженерів займаються розробкою продуктів і виробничих технологій, таких як напівпровідники нового покоління, композитні пристрої, нано-біоніка, пристрої з нових матеріалів, пристрої відображення, фотоніка, твердотільне освітлення та інші технології.

Компанія СЕА постачає продукцію ROHM Semiconductor на територію України.

Продукція виробництва Rohm в каталозі компанії СЕА:

Top