Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Transcend Information, Inc.

Компанія Transcend Information. Inc. була заснована в столиці Тайваню - Тайпеї в 1988 Пітером Чунг-Вон Шу (Chung-Won Shu). І сьогодні головна штаб-квартира глобальної корпрації розташовується в Тайвані, а 14 регіональних офісів розкидані по всьому світу.

Офісна будівля компанії Transcend Information.  Inc.  у столиці Тайваню — Тайпеї

Нині компанія Transcend вийшла на лідируючі позиції на глобальних ринках цифрових накопичувачів, мультимедіа та промислової продукції . Компанія повністю контролює весь ланцюжок від розробки продукту, його проєктування та виробництва до маркетингу на глобальних ринках та продажу через регіональні офіси та дистрибуційну систему.

Компанія декларує максимальний акцент у своїй роботі на потреби клієнта та здатність оперативно реагувати на зміну ринкової кон'юнктури.

Продуктова лінійка Transcend включає понад 2000 різних продуктів, які здатні задовольнити будь-які потреби в галузі зберігання цифрових даних. Зокрема, компанія випускає модулі пам'яті, флеш-карти пам'яті, USB флеш-накопичувачі, цифрові музичні аудіоплеєри, кард-рідери, зовнішні жорсткі диски, твердотільні накопичувачі та пристрої промислового класу. Слід зазначити, що компанія є законодавцем моди як і в сегменті споживчих товарів, і в індустріальному сегменті.

Широкий асортимент продукції Transcend

Компанія не втомлюється підкреслювати ту особливу увагу, яку вона приділяє якості своєї продукції. Зокрема, Transcend впровадила концепцію комплексного контролю Total Quality Control і стала першим тайванським (і другим у світі) виробником комп'ютерної пам'яті, який отримав сертифікати ISO 9001, ISO 14001, QC080000 та ISO/TS 16949. Усі комплектуючі, які випускає компанія, піддаються ретельному тестуванню із застосуванням сучасного обладнання та спеціалізованого програмного забезпечення. Працівники підприємств Transcend проходять повноцінне навчання, що дозволяє гарантувати відповідність продукції компанії найсуворішим стандартам якості.

Концепція Total Quality Control допомогла отримати міжнародні сертифікати якості

Компанія СЕА, провайдер інновацій у B2B-галузі, з 2015 року займається постачанням товарів Transcend на територію України. За додатковою інформацією звертайтесь до відділу промислових комп'ютерів за телефоном (044) 330 00 88 (внут. 157) або надсилайте запити електронною поштою info@sea.com.ua

Top