Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Triumph Cable Co.,Ltd

Компанія Triumph Cable була заснована в 2009 році і є великим виробником проводів та кабелів у Дунгуані, Китай.
 
Triumph Cable спеціалізується на дослідженнях, розробках та виробництві проводів та кабелів, що охоплюють широкий спектр обробної промисловості, включаючи автоматизацію виробництва, побутову техніку, побутові електрoпристрої, обладнання для високошвидкісного зв'язку, медицину та автоматизацію.
 
Компанія пропонує силіконові, високовольтні, високотемпературні, з тефлоновою/ПВХ ізоляцією, монтажні, безгалогенні, світлові декоративні та опромінювальні дроти, а також шнури живлення, спіральні екрановані та плоскі стрічкові кабелі, які використовуються в різних областях, від електричного обладнання та засобів зв'язку до автомобільного електроніки та електроприладів з температурою від -60 до 250°С.
 
На підприємстві Triumph Cable площею 10 000 кв. м працюють 200 співробітників, які допомогли компанії досягти річного обсягу продажу понад 5 мільйонів доларів. Також компанія має незалежну лабораторію навколишнього середовища, що відповідає Директиві RoHS, та лабораторію, яка перевіряє всі фізичні характеристики, щоб гарантувати якість продукції.
 
Компанія СЕА постачає дроти та кабелі виробництва Triumph Cable на територію України.

Продукція виробництва Triumph Cable Co.,Ltd в каталозі компанії СЕА:

Top