Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Xilinx

На сьогоднішньому етапі Xilinx є частиною AMD. Тепер у AMD найширший у галузі портфель продуктів і дуже доповнюючий один одного набір технологій, призначених для клієнтів на різних ринках. Водночас AMD та Xilinx використовують ідеальний двигун для правильного робочого навантаження, щоб задовольнити обчислювальні потреби своїх клієнтів.

«Придбання Xilinx об'єднує доповнюючий набір продуктів, клієнтів та ринків у поєднанні з диференційованою інтелектуальною власністю та талантами світового класу, щоб створити лідера галузі у галузі високопродуктивних та адаптивних обчислень. Xilinx пропонує провідні в галузі FPGA, адаптивні SoC, механізми логічного виводу та досвід у галузі програмного забезпечення, які дозволяють AMD пропонувати найпотужніший портфель високопродуктивних та адаптивних обчислювальних рішень у галузі та захоплювати велику частку ринкових можливостей вартістю близько 135 мільярдів доларів», - Лікар Ліза Су, голова та генеральний директор

Об'єднання AMD і Xilinx зробить AMD ще сильнішим

Товар
Тепер AMD пропонує найбільший у галузі портфель високопродуктивних та адаптивних обчислювальних продуктів, що включає центральні процесори, графічні процесори, FPGA та адаптивні SoC. AMD зможе надавати диференційовані рішення для хмарних, периферійних та інтелектуальних кінцевих пристроїв, займаючи при цьому лідируючі позиції у прискоренні різноманітних нових робочих навантажень, від штучного інтелекту до інтелектуальних мереж та програмно-визначеної інфраструктури.

Технології
Забезпечує значне розширення масштабів досліджень та розробок для подальшого зміцнення технічних можливостей AMD та довгострокових планів розвитку продуктів. Розширює можливості AMD у розробці передових технологій, у тому числі передових технологій стекування та пакування кристалів, технологій чипсетів та міжз'єднань, а також найкращих у своєму класі програмних платформ.

Ринок
Глибокі стратегічні партнерські відносини Xilinx на ринках провідних та бездротових комунікацій, автомобільної, промислової та тестової, аерокосмічної та оборонної промисловості, а також на ринках вимірювань та емуляції доповнюють партнерські відносини AMD на ринках ПК та центрів обробки даних.

Top