Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Наземна станція керування БПЛА від Winmate

  • 31.07.2023
  • 1550

Безпілотники зробили революцію в різних галузях, запропонувавши нові перспективи та нескінченні можливості. Для забезпечення успішної роботи цих безпілотних літальних апаратів (БПЛА) вирішальне значення має надійна та ефективна наземна станція керування (GCS). Серед провідних конкурентів на ринку наземна станція управління БПЛА Winmate виділяється своїми винятковими функціями та можливостями. У цій статті ми дослідимо, чому Winmate GCS є найкращим вибором для пілотів дронів.

Сфери застосування:

✓ Сільське господарство
✓ Громадська безпека
✓ Пошук і порятунок
✓ Доставка
✓ Будівництво та перевірка
✓ Екологічний моніторинг
✓ Військова справа та спостереження

Наземна станція керування БПЛА Winmate може похвалитися рядом вражаючих функцій, включаючи 8-дюймові та 10,1-дюймові мультисенсорні дисплеї, які працюють на різноманітних процесорах Intel, таких як Core i3/i5/i7, Pentium та ARM. Оснащена подвійними антенами, наземна станція управління пропонує покращений бездротовий зв’язок, одночасно підтримуючи різні бездротові модулі, які забезпечують гнучкість щодо протоколів зв’язку та частот. Крім того, наземна станція управління включає в себе модель SUITCASE, яка працює на базі процесорів Intel Alder Lake і доступна в конфігураціях Core i3/i5/i7 з 15,6-дюймовим мультисенсорним дисплеєм. З подвійними антенами, підтримкою різних бездротових модулів і двома знімними батареями для збільшення часу роботи модель SUITCASE пропонує ще більшу універсальність і потужність для операцій БПЛА. Розглянемо ключові характеристики наземної станції управління БПЛА.

Програмний відео декодер з низькою затримкою: для перегляду відео високої роздільної здатності в реальному часі

Наземна станція керування БПЛА Winmate із можливістю перегляду відео високої роздільної здатності в реальному часі є важливим інструментом для будь-якого пілота. Вона забезпечує безперебійне та захоплююче враження, дозволяючи пілотам керувати своїми БПЛА з точністю та впевненістю, а також дозволяючи їм знімати приголомшливі кадри з повітря.

Розширена надійність: всепогодний, пило- та водостійкий дизайн (IP65). Падіння, удари та вібрація класу MIL

Поєднання всепогодної, пило- та водонепроникної конструкції (IP65) і стійкості до падінь, ударів і вібрації класу MIL робить цю наземну станцію управління БПЛА надійним і довговічним варіантом для будь-якого користувача БПЛА. Завдяки цим функціям ви можете з упевненістю взяти свою наземну станцію управління БПЛА в поле, незалежно від погоди чи місцевості.

Бездротовий зв'язок: підтримує WIFI, Bluetooth і 4G/5G

Наземна станція управління БПЛА, яка підтримує додаткове підключення WIFI, Bluetooth і 4G/5G, є потужним і зручним інструментом для користувачів БПЛА. Завдяки універсальності та можливостям підключення, користувачі можуть насолоджуватися перевагами живого відео, дистанційного керування та доступу до Інтернету під час польоту на своєму БПЛА.

Вбудована мікросхема TPM

Вбудована мікросхема TPM може забезпечити високий рівень безпеки для комп’ютерної системи, захищаючи від витоку даних та інших загроз безпеці. Це особливо важливо для підприємств, які обробляють конфіденційні дані, оскільки будь-яке порушення безпеки може призвести до значних фінансових втрат і шкоди репутації.

Канал даних MIMO: подвійні антени

Станція управління оснащена подвійними антенами, що забезпечує покращене бездротове підключення та стабільність.

Довготривала робота батареї: 2 батареї, термін служби батареї >10 годин

Наземна станція керування БПЛА Winmate зі знімною другою батареєю та терміном служби батареї понад 10 годин є необхідним інструментом для серйозних пілотів БПЛА. Завдяки своїй винятковій надійності та зручності цей тип контролера забезпечує винятковий досвід польоту, дозволяючи пілотам зосередитися на зйомці приголомшливих кадрів з повітря, не турбуючись про обмеження потужності.

Налаштування параметрів керування: настроювані джойстики, перемикачі та кнопки. Модульний дизайн

Окрім забезпечення більшого контролю та гнучкості, модульна конструкція також полегшує ремонт або заміну компонентів, якщо це необхідно. Це означає, що пілоти можуть легко замінити несправні або пошкоджені модулі замість того, щоб замінювати весь контролер.

Підтримка бездротових модулів: доступно безліч різних каналів передачі даних. Можлива дальність до 50 км (залежно від модуля та конфігурації).

Портативна наземна станція керування

       

 

Наземна станція управління модель SUITCASE

Технічні характеристики Winmate GCS

 

За додатковою інформацією звертайтесь в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top