Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

"Магнолія ТВ" і світлофори СЕА - не ДСТУ єдиним...

  • 28.04.2015
  • 4238

Безпека дорожнього руху — це сукупність факторів, що утворюють безпечну дорожню обстановку, в якій не виникає небезпечних ситуацій, що в свою чергу не переходять в ДТП. Одним з цих факторів є дотримання правил дорожнього руху. Але навіть при дотриманні цієї умови часто виникають ситуації коли водії роблять помилки. До цього можуть призводити: неуважність і незнання дороги. Для водіїв дуже важливо, щоб дорожні знаки і світлофори були помітні та інтуїтивно зрозумілі. Та навіть за умови дотримання всіх норм ДСТУ при побудові дорожніх об’єктів бувають такі ситуації, коли цього замало.

Старий світлофор діаметром 200 мм

Новий світлофор діаметром 300 мм

Прикладом цього стало одне з перехресть міста Києва. Воно було збудоване за всіма правилами і з використанням якісних сертифікованих світлодіодних світлофорів. Однак V- подібне перехрестя було оснащене світлофорами діаметром 200мм і у сутінках не всі водії помічали додаткову секцію «поворот наліво», яка дозволяла рух. Тому часто виникали небезпечні, та навіть аварійні ситуації, коли водії, які не знають це перехрестя, помилялись.

Небайдужі учасники дорожнього руху звернулися за допомогою до телекомпанії «Магнолія ТВ», яка і звернула увагу відповідних органів на цей світлофорний об’єкт. Його замінили на відповідний даній транспортній розв’язці світлофор більшого розміру, це значно підвищило безпеку на цій ділянці дороги.

Репортаж «Магнолії ТВ» наведено нижче.

В свою чергу, при розробці світлофорних об’єктів, Компанія СЕА проектує їх у відповідності до всіх норм і робить їх інтуїтивно зрозумілими для водіїв. Світлофори нашого виробництва відповідають усім нормам ДСТУ 4092-2002. Наша компанія завжди готова до покращення  продукції задля забезпечення безпеки на дорозі.

За додатковою комерційною та технічною інформацією звертайтесь до центрального офісу Компанії СЕА - виробника світлофорного обладанння - м.Київ, вул. Краківська, 13-Б, тел.: +8 (044) 330-00-88; info@sea.com.ua.


Top