Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Огляд універсальних однофазних джерел безперебійного живлення на базі сонячних інверторів SRNE

  • 22.09.2023
  • 1094
В сучасному світі, де надійне електроживлення є невід'ємною частиною різноманітних галузей, від промисловості до побуту, роль ефективного джерела живлення стає важливішою, ніж коли-небудь. Компанія СЕА пропонує інноваційний підхід до цієї проблеми, представляючи універсальні модульні джерела безперебійного живлення, які забезпечать надійне електроживлення у всіх умовах.

Повна залученість для гарантованої стабільності

Компанія СЕА займається повним циклом розробки та виробництва джерел безперебійного живлення, починаючи від проєктування та завершуючи введенням в експлуатацію. Ми не лише надаємо продукцію, а й реалізовуємо інтегровані рішення, враховуючи потреби кожного клієнта.

Інноваційна технологія для енергоефективності

Універсальні модульні джерела безперебійного живлення  забезпечують надійне живлення завдяки використанню гібридних інверторів. Ці інвертори працюють з батареями напругою 24 В або 48 В, а також підтримують різні типи акумуляторів, включаючи літієві акумулятори з протоколом обміну даними CAN. Це означає, що ви можете забезпечити ефективне безперебійне живлення для вашого обладнання з мінімальними витратами.

Запас енергії на вибір: сонце, мережа або генератор

Однією з ключових переваг цих джерел живлення є їх універсальність. Вони можуть живитися як від загальної мережі електроживлення, так і від сонячних панелей або генератора. Модульність рішення дозволяє налаштовувати обсяг батарей відповідно до потреб, забезпечуючи оптимальну продуктивність.

Спостереження та контроль

Завжди бути в курсі стану роботи та живлення тепер легко завдяки портам віддаленого моніторингу. Додатково, застосування опціонального WiFi модуля дозволяє контролювати мережу живлення з будь-якої точки світу. Ви можете спокійно керувати та відстежувати стан вашої системи зручним способом.

Технічні характеристики: забезпечення стабільності та продуктивності

Джерела живлення від Компанії СЕА оснащені потужними інверторами з високою номінальною потужністю, що дозволяє надійно живити різноманітні пристрої та обладнання. Захист від перевантажень, зворотного струму, короткого замикання та інших небезпечних ситуацій гарантує довгий та надійний робочий термін.

Зелена енергія для стабільного майбутнього

Універсальні модульні джерела безперебійного живлення від Компанії СЕА – це не тільки важливий крок у забезпеченні стабільності в електроживленні, але й важливий внесок в розвиток зеленої енергетики. Використання сонячних панелей та інші зелені альтернативи в поєднанні з надійною та ефективною системою безперебійного живлення допоможуть зменшити вплив на навколишнє середовище.
 
Щоб залишити замовлення чи отримати додаткову консультацію щодо продукції звертайтесь до відділу продажу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запит на електронну адресу:​ info@sea.com.ua
Top