Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Датчики хімічного складу газів

Інформація дійсна на 22.06.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
TGS2611-C00
Датчик метана
код: TGS2611-С00 #13
На складі: 650 шт.
SB-500-12
датчик CO
На складі: 400 шт.
TGS3870-F00
Сдвоенный датчик СО+метан
На складі: 12 шт.
TGS2444
Датчик
На складі: 11 шт.
CO/MFA-500
Датчик угарного газа
На складі: 10 шт.
NHS-13
Датчик
NEMOTO HONG KONG LTD.
На складі: 5 шт.
DSG-301
Catalytic Type Gas Sensor (метан/бутан)
NEMOTO HONG KONG LTD.
На складі: 3 шт.
NE-H2S
Датчик сероводорода 0...100ppm, -20..+50°C
NEMOTO HONG KONG LTD.
На складі: 2 шт.
Precalibrated of transmitter
калиброванный модуль TC1
На складі: 2 шт.
TGS8410
Датчик метана (МЭМС)
На складі: 2 шт.
H2S/C-10
Датчик сероводорода
На складі: 1 шт.
NAP-21A
Датчик углерода
NEMOTO HONG KONG LTD.
На складі: 1 шт.
SO2/M-20
Диоксид серы
На складі: 1 шт.
SR3
испытательная газовая камера.
На складі: 1 шт.
006-0-0007
Carbon Dioxide (CO2) Sensor I2C, UART
Senseair AB
Немає на складі

Датчики хімічного складу газів відіграють важливу роль, оскільки вони допомагають оптимізувати промислові процеси, удосконалювати медико-біологічні методи, контролювати охорону навколишнього середовища та ін.

Датчики хімічного складу газів

Але особливо важливу роль датчики, призначені для визначення хімічного складу газів, знаходять широке застосування пов'язане з процесами горіння з економічного погляду та скорочення забруднення атмосфери. 

Типи датчиків

Компанія СЕА пропонує купити датчики газового складу від провідних виробників електронних компонентів таких як FIGARO ENGINEERING INC., Membrapor AG та ін.

Датчики хімічного складу газів1. Датчики, які визначають концентрацію та наявність метану, пропану, водню та ацетилену використовують каталітичний принцип. Тонкий шар каталізатора вкриває поверхню чутливого елемента. Газ, який потрапляє на шар каталізатора, окислюється киснем повітря та провокує додаткове нагрівання шару. Електричний сигнал з'являється у зв'язку із зміною температури.

2. Датчики, які визначають концентрацію токсичних газів (аміак або сірководень), зазвичай використовують електрохімічний принцип вимірювання. При надходженні газу до вимірювального осередку, починається хімічна реакція під впливом електричного струму.

3. ІЧ-датчики працюють за базовим принципом, згідно з яким молекули газу поглинають світло в унікальних смугах поглинання. Інфрачервоні датчики використовують єдине джерело світла у тандемі із двома оптичними фільтрами, щоб визначити наявність цільового газу. Різниця в інтенсивності між цільовим газом та еталонною довжиною хвилі пропорційна концентрації газу, що призводить до більшої точності в часі. 

Для того щоб купити аналізатори газу або отримати додаткову інформацію, звертайтесь до відділу електронних компонентів Компанії СЕА за телефоном  +38 (044) 330 00 88 або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua

Top