Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Датчики волгості

Інформація дійсна на 22.06.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
ESG-RH2
Резистор (датчик влажности)
Electronics Solution Group Limited
На складі: 9 шт.
ESG-RH3
Резистор (датчик влажности)
Electronics Solution Group Limited
На складі: 9 шт.
SHT31-ARP-B
Датчик влажности 5V ANLG 2% SMD
Sensirion
На складі: 5 шт.
NHS-12
Датчик влажности
NEMOTO HONG KONG LTD.
На складі: 2 шт.
2322 691 90001
датчик влажности
код: 2322 691 90001
Немає на складі
2525020210001
Датчик вологості
код: 2525020210001
Wurth Elektronik GmbH & Co. KG
Немає на складі
AFTF-I
датчик влажности и температуры
S+S Regeltechnik
Немає на складі
AFTF-LC-I
датчик влажности и температуры
S+S Regeltechnik
Немає на складі
BME280
Combined Humidity and Pressure Sensor - LGA-8
Bosch Security Systems
Немає на складі
DHT22
Датчик влажности и температуры, 3,5...5,5 V, -40...+125 °C
-
Немає на складі
HCH-1000-001
Humidity Temperature Sensor 0 ~ 100% RH Capacitance ±2% RH 15 s Through Hole, 2-SIP Module
Немає на складі
HCPD-5V-U3
Датчик влажности
-
Немає на складі
HCZ-H8-A
Датчик влажности
Multicomp
Немає на складі
HCZ-H8A
Датчик влажности
Ghitron Technology Co., Ltd.
Немає на складі
HCZ-H8A
Датчик влажности
MEC A/S
Немає на складі

Що таке датчик вологості?

Датчики вологості – це електронні пристрої, що дозволяють вимірювати вологість навколишнього середовища та перетворювати дані на відповідний електричний сигнал, який можна використовувати для різних цілей.

Яку вологість вимірюють датчики вологості?

Вологість – це фактично наявність води у навколишньому середовищі. Важливо вимірювати кількість водяної пари в повітрі, оскільки вона може мати величезний вплив на наше життя, а також різні виробничі процеси. Датчики важливі у всіх аспектах повсякденного життя, тому що вологість впливає на хімічні, біологічні та фізичні процеси. Датчики вологості повітря вимірюють цю кількість і перетворюють інформацію в легкочитну форму даних для зовнішнього використання.

Як працюють датчики вологості?

Датчики вологості спроєктовані таким чином, що можуть виявляти будь-які зміни, що впливають на електричні струми або температуру повітря. Датчики різних типів можуть відстежувати найдрібніші зміни в атмосфері та обчислювати рівень вологості повітря за зібраними даними.

Різні типи датчиків вологості

Датчики вологості класифікуються залежно від їхнього розміру, а також їхньої функціональності. У них є два різні методи вимірювання вологості: абсолютна вологість та відносна вологість.

Тип, що вимірює абсолютну вологість, використовує два датчики. Один із них вимірює сухий азот, а інший призначений для вимірювання навколишнього повітря. Маючи ці дані, датчик може розрахувати абсолютну вологість.

Інший тип, який вимірює відносну вологість, порівнює миттєву вологість при заданій температурі з максимальною вологістю повітря при такій же температурі.

Тепер, щоб глибше зрозуміти, що таке датчик вологості, ми поговоримо про три основні типи датчиків вологості: ємнісний, резистивний та термальний.

  • Ємнісний

Ємнісні датчики вологості є одними із найпоширеніших датчиків відносної вологості. Ємнісні датчики вологості були розроблені для вимірювання відносної вологості шляхом розміщення тонкого оксиду металу між двома електродами. При зміні відносної вологості атмосфери електрична ємність оксиду металу змінюватиметься. Ці датчики є лінійними та можуть вимірювати відносну вологість у діапазоні від нуля до ста відсотків. Ви можете використовувати ємнісний датчик вологості для погодних, промислових чи комерційних цілей.

  • Резистивний

Цей датчик вимірює електричний імпеданс атомів, використовуючи іони в солях. Зміна вологості викликає зміну опору електродів сольового середовища. Ці датчики здатні накопичувати електричний заряд, а також є одними із найпоширеніших датчиків відносної вологості.

Ці датчики коштують менше, ніж інші типи, і їх можна використовувати для віддаленого моніторингу, наприклад, у великих місцях, де відстань між ланцюгом сигналізації та елементом датчика велика.

  • Термальний

Термодатчики належать до типу, що вимірюють абсолютну вологість. Вони відмінно підходять для місць з високою температурою або з корозійним середовищем. Для вимірювання вологості навколишнього середовища за допомогою цього датчика вологості один термодатчик вимірює навколишнє повітря, а інший датчик поміщений у сухий азот. Потім різниця між двома зібраними даними дозволяє виміряти вологість. Іншими словами, вони вимірюють абсолютну вологість, знаходячи різницю між теплопровідністю сухого та вологого повітря.

Де можна використовувати датчик вологості?

Ви можете використовувати датчики температури та вологості для різних цілей - від смартфона до систем моніторингу якості повітря. Майте на увазі, що датчики вологості, які використовуються в системах моніторингу якості повітря, значно більше ніж ті, що використовуються в смартфонах. Ці датчики по-різному використовуються в медицині та метеорології. Наприклад, коли вологість у вашій кімнаті висока і доставляє вам дискомфорт, ви можете легко натиснути кілька кнопок на кондиціонері, і все буде гаразд у найкоротші терміни. Частково це пов'язано із встановленими всередині кондиціонера датчиками вологості, що вимірюють вологість та температуру повітря. Крім того, вони можуть допомогти врятувати тих, хто має проблеми з диханням, підтримуючи вологість повітря на бажаному рівні.

В асортименті Компанії СЕА представлені датчики вологості від світових виробників таких як Honeywell, STMicroelectronics NV, Bosch Security Systems, Electronics Solution Group Ltd (ESG) та ін. Для того, щоб купити датчик вологості або отримати додаткову інформацію, звертайтесь до відділу електронних компонентів Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330 00 88 або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua

Top