Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Нові заглушки для модульних корпусів ICS від Phoenix Contact

  • 03.10.2022
  • 428

Phoenix ContactДля модульних корпусів електронного обладнання серії ICS компанії Phoenix Contact тепер доступні також заглушки глибиною 67,5, 90 і 112,5 мм.

В асортименті компанії — виконання з вентиляційними отворами та без них, сірого, чорного, синього та жовтого кольорів. Завдяки новим заглушкам розширено різноманітність придатних до застосування технологій з’єднання. Вони передбачають можливість індивідуальної обробки для використання потрібних технологій з'єднання. Більш глибокі заглушки забезпечують можливість оптимізації тривалості та вартості монтажу.

Нові заглушки можна використовувати у корпусах ICS 20, 25 і 50. Завдяки модульній системі корпуси ICS придатні до гнучкого застосування у технологіях з'єднання. Стабільні напрямні забезпечують можливість простого та швидкого монтажу змонтованої друкованої плати шляхом введення. Крім того, за допомогою онлайн-конфігуратора можна вибрати індивідуальний дизайн, колір та маркування корпусу.

За матеріалами Phoenix Contact

Phoenix Contact

Продукція Phoenix Contact представлена на ринку у шести сегментах галузі: електротехнічні клеми, промислові роз'єми, клеми та роз'єми для друкованих плат, захист від імпульсних перенапруг, перетворення сигналів у системах керування та промислова автоматизація. В програму поставок Компанії СЕА входять безліч товарів від даного виробника, які відрізняються високою надійністю та ефективністю. Ознайомитись з товарами виробництва Phoenix Contact можна за посиланням 

 

Компанія СЕА — сертифікований партнер Phoenix Contact на території України. Щоб купити продукцію Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top