× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Струмовимірювальні кліщі

Кліщі для вимірювання струму – що це таке

Кліщі струмовимірювальні – це електричні випробувальні пристрої призначені для вимірювання постійного та змінного струму в провідниках під напругою без розриву ланцюга, в якому вимірюється струм, і без підключення до комутованого ланцюга.
 
При протіканні струму по провіднику виникає магнітне поле. Ці пристрої допомагають виявити магнітне поле та відображають відповідне значення струму. Струмові кліщі надзвичайно ефективні для безпечного та швидкого вимірювання струму без переривання потоку струму або використання вимірювальних проводів.

Конструкція електровимірювальних кліщів

Кліщі електровимірювальні – це, по суті, портативні вимірювальні пристрої, які внаслідок індукції електромагнітних полів, створених протікаючим струмом, дозволяють вимірювати електричний струм у провіднику, без фізичного контакту з проводом. За допомогою кільцеподібного вимірювального затиску, що нагадує головку плоскогубців, струмові кліщі можуть вимірювати щільність магнітного потоку навколо провідника і, зрештою, силу струму, що пропорційно змінюється. У місці для вимірювального термінала встановлено так званий датчик Холла, який використовує ефект Холла, що виникає, коли провідник зі струмом знаходиться у стаціонарному магнітному полі. Сила Лоренца, що діє на електрони у провіднику, викликає відхилення, яке створює у провіднику напругу, перпендикулярну до струму та напрямку магнітного поля. Коли плоскогубці поміщаються навколо дроту, вони відчувають це магнітне поле і перетворюють його на електричний струм, який потім відображається на дисплеї.
 
Токові кліщі вимірюють такі величини як: постійна та змінна напруга, змінний струм, опір і безперервність. Деякі моделі кліщів для вимірювання постійного струму також забезпечують можливість вимірювання ємності, напруги та температури.

          Де використовують електровимірювальні кліщі

Кліщі токовимірювальні необхідні в багатьох галузях промисловості й використовуються в:
  • Електроустановках – для діагностики електричних проблем без переривання електроживлення.
  • Промисловості та виробництві – для контролю енергоспоживання машин.
  • Відновлюваній енергії – під час встановлення та обслуговування сонячних систем.
  • Системах кондиціювання та опалення – допомагають контролювати та забезпечувати ефективне використання енергії.
  • Електроустаткування автомобіля – дозволяють діагностувати проблеми в електричній системі автомобіля.
  • Технічному обслуговуванні та усуненні несправностей – для пошуку та усунення несправностей електричних систем.
Завдяки різним типам та областям застосування струмовимірювальні кліщі постійного струму допомагають безпечно та ефективно експлуатувати електричні системи, і є необхідними помічниками для фахівців, які працюють з електроенергією.
 
Якщо вам необхідно купити струмовимірювальні кліщі, шукайте продукцію надійних виробників на сайті компанії СЕА, щоб забезпечити точність вимірювання та безпечні умови роботи.
 
Струмові кліщі купити в Україні можна звернувшись до офісу Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 352 98 56 або електронною поштою: info@sea. com.ua
Top