PCI, PCIe

Інформація дійсна на 29.11.2023 р.


Сетевая плата: 2 порта LAN с поддержкой PoE
Сетевая плата: 4 порта LAN с поддержкой PoE
4-x портовая коммуникационная платаPCI RS-232/422/485
2-портовые коммуникационные карты RS-422/485 на интерфейсе PCI с изоляцией и защитой от перенапряжения
8 портов RS-232
8 портов RS-232/422/485

Компактний ПК зі слотами розширення – ідеальний продукт, розроблений для використання у шафі керування. Завдяки розширенню PCI або PCIe вони мають широкі обчислювальні потужності, а можливість розширення PCI дозволяє користувачам додавати будь-які модулі вводу / виведення сторонніх виробників для широкого спектру додатків.

Периферійне міжкомпонентне з'єднання PCI є стандартом для підключення безлічі пристроїв всередині промислового комп'ютера для розширення його можливостей. Такі пристрої, як звукові карти, модеми, мережні карти та деякі відеокарти, у той чи інший момент використовували порт PCI. Остання версія PCI, відома як PCI Express Communication Cards, є значно покращеною версією з погляду швидкості.

PCI vs PCIe

Промислові PCIe використовують послідовний інтерфейс замість старого паралельного інтерфейсу PCI. Вони також використовують окремі шини для кожного з підключених до нього пристроїв замість загального, як використовується в PCI. Різниця у швидкості досить велика. Стандартний PCI-слот працює зі швидкістю 133 МБ/с, а 16-слотом PCIe може відправляти або отримувати до 16 ГБ/с.

В даний час найбільш поширеним застосуванням PCIe є графічні карти, які отримують величезний зиск від великої смуги пропускання, що надається інтерфейсом. PCIe повністю замінив інший стандарт, названий AGP, спеціально призначений для відеокарт.

PCIe не призначався для роботи на повній швидкості для всіх пристроїв, так як більшість пристроїв насправді не потрібно так багато для правильної роботи. Швидкості класифікуються за доріжками, кожна з яких має власні лінії передачі та прийому. Кожна смуга може забезпечити до 1 ГБ/с, що дає 16 слотам максимум 16 ГБ/с, повільніші пристрої класифікуються за кількістю смуг, що використовуються від 1 до 16.

На відміну від слотів PCI, які мають однаковий розмір для всіх пристроїв, слоти PCIe можуть відрізнятися залежно від того, який форм-фактор приймає. Найдовшим буде слот на 16 смуг, і, зрозуміло, найкоротший – для пристроїв x1. Хоча є слоти, які приймають кілька форм-факторів, але працюють лише на нижчій швидкості. Це зроблено для того, щоб дозволити використання великих карток у тому, що в іншому випадку було б меншим слотом. Навіть якщо швидкість не обов'язково відповідає потрібній, вона дає користувачеві трохи більше гнучкості щодо того, що він може підключити до своєї машини.

Хоча промислові карти PCIe в цілому перевершують PCI, як і раніше існує безліч пристроїв, які створюються для слота PCI, частково через простоту PCI і той факт, що більшості пристроїв дійсно не потрібна значна перевага в швидкості.

Резюме

1. Мережеві плати PCI Express набагато швидше, ніж PCI.
2. PCIe використовує послідовний інтерфейс, тоді як PCI використовує паралельний інтерфейс.
3. Швидкість PCIe розділена на лінії, кожна з яких здатна забезпечити передачу даних зі швидкістю до 1 ГБ/с.
4. Слоти PCI стандартизовані, а слоти PCIe різняться залежно від кількості ліній, для яких призначений слот.
5. Незважаючи на перевагу PCIe, більшість виробників все ще використовують стандарт PCI для своїх пристроїв.

Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам широкий вибір промислових мережних плат від провідного виробника обладнання для промислової автоматизації Advantech.

Для того щоб купити промислові мережеві карти та отримати додаткову інформацію про продукт звертайтесь до відділу обладнання для промислової автоматизації Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua.

 

Top