Серверні плати

Інформація дійсна на 21.04.2024 р.

Серверная плата ATX на базе LGA1155 Intel® Xeon® E3/Core™ i3
Серверная плата с поддержкой двух процессоров Dual 1366 Socket и 2-х слотов расширения PCIe x16
Сервеная промышленная материнская плата для процессоров LGA 1356 Intel® Xeon® E5 ATX, DDR3, 1 PCIe x16 и 1 PCIe x8
Серверная материнская плата на базе процессоров 32нм LGA1356 серии Intel® Xeon® E5-2400, чипсет Intel® C604, DDR3, VGA, PCIe Gen 3.0, SAS 3Гб/сек, SATA 6Гб/сек, COM и Аудио  
Материнская плата на базе процессоров 3rd Gen Intel® Xeon®

Здавалося б, що серверні материнські плати не відрізняються від звичайних плат, але насправді, є чимало параметрів, за якими вони дійсно різні. Материнські серверні плати насамперед відрізняються наявністю слотів розширення з великою пропускною здатністю. Також до їх переваги перед звичайними платами можна віднести наявність досить великої кількості інтерфейсів. Для того, щоб купити відповідну серверну материнську плату, необхідно звернути увагу на наступні параметри плати:

  • Форм-фактор. Ця характеристика дає користувачеві інформацію про габаритні параметри цієї комплектуючої та де вона буде прикріплена, як будуть розташовані слоти розширення та інтерфейс.
  • Яка кількість слотів розширення потрібна для встановлення всіх необхідних модулів, адже кількість слотів абсолютно різна.
  • Наявність або відсутність інтегрованого обладнання.

Компанія СЕА пропонує купити серверні материнські плати за приємними цінами від світових лідерів із виробництва обладнання для промислової автоматизації. У портфелі Компанії СЕА представлені серверні материнські плати Advantech, IEI Technology Corporation, DFI Inc.

Для того, щоб отримувати детальну інформацію про серверні плати, замовити консультацію, або купити серверні материнські плати в Україні, звертайтесь до офісу Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com. ua.

Top