Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Термінал пункту включення

Термінал пункту включення є спеціалізованим пристроєм, розробленим для виконання завдань автоматизації об'єктів міського освітлення.

Термінал, як складова частина системи управління міським освітленням, може постачатися Компанією СЕА як в складі нових шаф І-710, так і встановлюватися в існуючі шафи управління освітленням замовника (модернізація).

Корпус терміналу являє собою металевий ящик, що замикається на замок, з елементами кріплення. Конструкція корпусу, що забезпечує швидкий доступ до основних елементів терміналу, дозволяє виконувати монтажні роботи з мінімальними витратами часу.

З'єднання електричної схеми терміналу з електричними частинами шафи І-710 виконані гнучким монтажним проводом з ізоляцією, розрахованою на напругу 0.4 кВ, зібраним в монтажні джгути. Для підключення джгута з провідниками до терміналу використовуються стандартні роз'єми для оперативної заміни терміналу, в разі необхідності. Кінці кожного провідника в джгуті мають чітко помітне незмивне маркування.

Термінал пункту включенняТермінал пункту включення

Функції управління

Термінал має можливість:

  • контролю наявності напруги в 15-ти точках виконавчого пункту;
  • контролю відкриття вхідних дверей шафи виконавчого пункту;
  • управління 2-ма виконавчими пристроями (контакторами), згідно з програмою автономної роботи (графік включення) або з оперативними командами диспетчерського центру;
  • встановлення індивідуальних зміщень (по часу) для подій автономного графіка включень, для кожної події, в межах доби з кроком одна хвилина;
  • прийом даних через порт RS-485 та інші інтерфейси (струмова петля, RS232) від приладу обліку електричної енергії;
  • здійснювати двосторонній обмін пакетами даних з диспетчерським центром по каналах GPRS, CSD і DTMF-посилками (голосові);
  • здійснення дистанційного налаштування на конкретну конфігурацію пункту включення (кількість запобіжників, контакторів і т.п.);
  • підключення плат розширення через цифрові інтерфейси.

Комплектуючі

Термінал оснащений двома джерелами резервного живлення. Перший забезпечує всі ланцюги терміналу автономним живленням протягом 5 годин, другий призначений для живлення ланцюга годинників реального часу (RTC), що входять до складу терміналу.

Для підвищення надійності термінал оснащений сторожовим таймером, що контролює виконання основної програми пристрою.

Використання в СУГО французьких GSM / GPRS модемів Sierra Wireless дозволяє знизити загальне енергоспоживання і витрати на обслуговування, а також підвищити надійність системи телеметрії і управління міським освітленням в цілому.

Додаткове обладнання системи для управління декоративним і рекламним підсвічуванням

Для вирішення завдань управління декоративним і рекламним підсвічування використовується блок розширення, що дозволяє підключити додатково два контактори і аналізувати наявність напруги в 15-ти додаткових точках. Будь-який раніше встановлений термінал може бути дообладнаний блоком розширення за кілька хвилин, прямо в робочих умовах — для цього досить просто з'єднати роз'єм і дати команду на поновлення конфігурації з диспетчерського центру.

Блок розширення має власний корпус і може бути розташований на відстані від основного блоку до 5-ти метрів, що дозволяє, наприклад, одним терміналом і блоком розширення обслуговувати дві шафи І-710, розташованих в безпосередній близькості.

Термінал пункту включенняТермінал пункту включення

 

За додатковою інформацією та з питань придбання системи управління зовнішнім освітленням звертайтеся до центрального офісу виробника — Компанія СЕА, тел.: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56, e-mail: info@sea.com.ua.

Top