× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Аналізатори спектру

Аналізатор спектра (спектральний аналізатор) — це пристрій для використання при спостереженні, а також для вимірювання відносного розподілу енергії електричних або електромагнітних коливань смуги частот. Спектральний аналізатор показує амплітуду спектральних компонент, залежно від частоти, та індивідуальні частотні компоненти, з яких складається складний сигнал. Аналізатори спектра застосовують всі позитивні властивості перетворення частоти супергетеродинного приймача з налаштуванням, що свіпується.

Спектральні аналізатори можуть виконувати такі види вимірювань, як абсолютне та відносне вимірювання частоти, абсолютне та відносне вимірювання рівня, вимірювання комбінаційних, побічних складових, вимірювання шуму, скалярні вимірювання, а також вимірювання електромагнітної сумісності, та допоможуть визначити амплітуду та частоту спектральних компонентів.

До основних параметрів аналізаторів спектра частоти можна віднести смугу пропускання, чутливість, динамічний діапазон. Головною перевагою цих пристроїв є їх роздільна здатність: невеликий інтервал частоти між двома спектральними лініями, які ще діляться аналізатором.

Аналізатор спектра може дати справжній спектр лише тоді, коли аналізоване коливання відбувається періодично, або існує лише в межах інтервалу.

Види аналізаторів спектра

Спектральні аналізатори класифікують за такими характеристиками:

  • за частотним діапазоном,
  • за принципом дії,
  • за способом обробки інформації та результатів,
  • за характером аналізу.

Розглянемо докладніше, які ж бувають аналізатори спектра.

1. Аналізатори низькочастотні можуть бути як паралельного (більш поширені), так і одночасного (послідовного) типу. Вони призначені для роботи в гнучкому діапазоні частот – від декількох Гц до сотень кГц. Низькочастотні аналізатори використовують в основному в акустиці.

2. Радіочастотні пристрої призначені для аналізу радіосигнальних властивостей, а також дослідження характеристик радіопристроїв. В основному аналізатори радіочастот є широкосмуговими. Робочий діапазон – від кількох Гц – до сотень ГГц.

3. Оптичні спектральні пристрої. Вони є досить важливим видом виміру в сучасних волоконно-оптичних системах зв'язку.

Застосовують аналізатори спектра для безперервного контролю стану механізмів та окремих деталей, гідроакустичних вимірювань (гідна альтернатива ехолота), вібраційних та акустичних випробувань різних об'єктів.

Аналізатор спектра

Купити Аналізатори Спектра Популярні Моделі

Аналізатор спектра Ціна аналізатора спектра
SSA3021X Plus 75590.4 грн
SSA3050X-R 403936 грн
SVA1032X 160630 грн

Актуальні виробники аналізаторів спектра

На цей час в нас представлені бренди виробники аналізаторів спектра SIGLENT, Signal Hound, Ceyear, HAROGIC.

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором компаній, які є лідерами на світовому ринку з виробництва та продажу контрольно-вимірювальних приладів.

Для отримання додаткової інформації та з питань, як купити аналізатори спектра, а також за додатковими характеристиками вимірювальних приладів звертайтесь за тел. +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або поштою: info@sea.com.ua.

Top