Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Компанія СЕА продовжує співпрацю з Luminus

  • 23.08.2023
  • 634

Компанія СЕА з радістю оголошує про початок 3-ого року тісної співпраці з одним з лідерів галузі LED-освітлення — компанією Luminus. Цей партнерський крок забезпечить легкий доступ до передових технологій освітлення від Luminus для великого кола клієнтів.

Luminus

Компанія СЕА, відома своєю відмінною репутацією та широкою географією розповсюдження, продовжує пропонувати продукцію Luminus для своїх клієнтів. Це партнерство відкриває нові можливості для впровадження високоефективних LED-рішень в різноманітних сферах, включаючи промисловість, архітектурне освітлення, медицину, електроніку та багато інших.

Важливо зазначити, що продукція Luminus вирізняється своєю високою якістю світла, довгим терміном служби, надзвичайною ефективністю та гнучкістю в застосуванні. Компанія поєднує інноваційні технології з глибоким розумінням потреб клієнтів, що дозволяє покращувати якість освітлення в різних середовищах.

Продукція виробництва Luminus, Inc. в каталозі Компанії СЕА

 

Щоб купити світлотехнічну продукцію виробництва Luminus або інших світових брендів та отримати додаткову інформацію звертайтеся до Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top