× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Світлодіодні модулі ACRICH2.0

Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 28.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
Ціна за запитом
Упаковка: 1000 шт.
Немає на складі

ACRICH2.0

У 2011 році, провідний корейський виробник світлодіодів Seoul Semiconductor, оголосив про випуск своєї продукції Acrich 2, що забезпечує тривалий термін служби, низьке енергоспоживання та зручний дизайн. Acrich 2, представлений у вигляді плат потужністю 4 Вт, 8 Вт, 12 Вт та 16 Вт, став заміною світлодіодного рішення не тільки для ламп розжарювання потужністю 40 Вт, 60 Вт та 100 Вт, але й для галогенних ламп MR16 та стельових світильників.

Серія Acrich 2: характеристики та застосування

Acrich 2.0 — це сімейство світлодіодних модулів змінного струму, яке усуває потребу в драйверах змінного/постійного струму та не потребує перетворювача, який необхідний для звичайного загального освітлення. Оскільки перетворювач не потрібний, серія Acrich 2 може запропонувати термін служби, близький до оригінального світлодіода, і краще використовувати простір у багатьох програмах. Це звільняє більше місця у конструкції світильника, зменшує розмір та вартість, а також забезпечує більшу гнучкість при додаванні інших функцій.

ACRICH2.0

Ці модулі можуть бути використані для створення високоефективних світильників прихованого монтажу, вбудованих світильників та світильників типу бра без додаткових силових компонентів.

Світлодіодні модулі змінного струму Seoul Semiconductor Acrich 2 мають підвищення енергоефективності на 90%, що забезпечується покращенням коефіцієнта потужності до 97% порівняно з попередньою версією Acrich. Крім того, коефіцієнт нелінійних спотворень був знижений більш ніж на 25% відповідно до вимог кожної країни. Завдяки передовій технології IC ці освітлювальні модулі можуть бути підключені безпосередньо до стінки без урахування будь-яких електричних умов. Серія Acrich 2 ідеально підходить для створення світлодіодних ламп із теплим білим світлом, які конкурують зі стандартною лампою розжарювання.

Компанія СЕА пропонує купити Acrich 2.0 зі складу в Києві за демократичними цінами та швидкою доставкою. Щоб дізнатись ціну на світлодіодні модулі Acrich 2.0, звертайтесь до відділу світлотехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити на електронну пошту:  info@sea.com.ua

Top