Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Табло зворотного відліку часу СЕА ТЗВЧ2-Ж інтегроване, 300мм, 220 В AC

Модуль таймера зворотного відліку часу із жовтими світлодіодами виробництва СЕА призначений для інтеграції у жовту секцію транспортного світлофора Т1.3.

Модуль ТЗВЧ2 із жовтими світлодіодами (далі за текстом модуль ТЗВЧ2-Ж) призначений для встановлення у корпус транспортного світлофора d300 мм замість модуля сигналу жовтого кольору.

Доступні для замовлення, як модулі табло зворотного відліку, так і повністю весь транспортний світлофор з інтегрованим ТЗВЧ2-Ж.

ТЗВЧ виробництва СЕА відповідають діючим стандартам ДСТУ 4092:202х, En 12368 та технічним умовам на виріб. 

Інформація, яку відображає ТЗВЧ2-Ж в залежності від сигналів світлофора:
- за червоним сигналом світлофора, модуль ТЗВЧ2-Ж відображає цифри червоного кольору (або горизонтальну риску червоного кольору у кожному сегменті табло, в залежності від режиму роботи);
- за жовтим сигналом світлофора виріб відображає жовтий сигнал світлофора;
- за зеленим сигналом світлофора модуль ТЗВЧ2-Ж відображає цифри зеленого кольору (або горизонтальну риску зеленого кольору у кожному сегменті табло, в залежності від режиму роботи).

Модуль таймера відображає числа від 99 до 01 червоного або зеленого кольору в залежності від тривалості сигналу, що залишається до переключення зеленого і червоного світлофорних сигналів, як в автономному режимі (в режимі само рахунку відліку часу), так і за командами дорожнього контролера (ДК), використовуючи RS-485 інтерфейс.

Технічні характеристики модуля ТЗВЧ2-Ж виробництва СЕА:

  • Напруга живлення виробу: від 187 В до 242 В, з частотою 50 Гц
  • Споживання потужності: не більше, ніж 20 Вт
  • Габаритні розміри модуля: діаметр вихідної апертури - не більше, ніж 300 (+10/-15) мм; глибина 160 мм
  • Маса виробу: не більше, ніж 1,5 кг
  • Ступінь захисту: IP65
  • Діапазон робочих температур: від – 40 °С до + 60 °С
  • Умови зберігання: діапазон температур — від 5 ºС до 40 ºС; вологість повітря - не більше, ніж 80 %
  • Транспортування забезпечити при температурі від – 40 ºС до + 55 ºС
  • Термін служби: не менше 10 років

Модуль ТЗВЧ2-Ж має функцію автоматичного регулювання інтенсивності світіння (яскравості) світлодіодів, червоного і зеленого кольорів, в залежності від освітленості на вулиці (вдень яскравіше, вночі тьмяніше). Ця функція може включатись або виключатись командою в сервісному режимі.

Під час експлуатації інтегроване світлофорне табло зворотного відліку часу СЕА забезпечує цілодобову роботу без необхідності додаткового обслуговування.

Варіанти підключення ТЗВЧ2-Ж та автономний і адаптивний режими управління

Виріб підключається до дорожнього контролера до електричних виходів червоного, жовтого та зеленого світлофорних сигналів і в випадку автономної роботи є повністю автономним пристроєм. І в цьому випадку його використання не потребує доопрацювання та змін в алгоритмі роботи ДК для керування світлофорами.

Але більш функціонально можливо використання табло ТЗВЧ2-Ж при додатковому використанні RS-485 інтерфейсу, і для цього дорожні контролери повинні бути обладнані відповідним конвертором RS-485 інтерфейсу і повинні мати відповідну підтримку на рівні програмного забезпечення роботи контролера (для підтримки протоколів взаємодії між дорожнім контролером і табло ТЗВЧ2-Ж). При використанні RS-485 інтерфейсу можливе динамічне змінювання інтервалів часу дії світлофорних сигналів, які задає дорожній контролер, в залежності від дорожньої обстановки і інтенсивності руху транспорту, при цьому табло ТЗВЧ2-Ж в реальному часі відображає відлік часу відповідно до змінених інтервалів часу дії світлофорних сигналів, в порівнянні з автономним режимом роботи табло ТЗВЧ, яке буде некоректно відображати відлік часу з переходом на тимчасове відображення двох рисок, коли поточні інтервали дії світлофорних сигналів будуть не рівні попереднім інтервалам дії світлофорних сигналів. Тому використання табло ТЗВЧ2-Ж в режимі роботи з RS-485 інтерфейсом оптимально для взаємодії з дорожніми контролерами, працюючими в автоматизованих системах керування дорожнім рухом (АСКДР).

Повний технічний опис модулів ТЗВЧ2-Ж можна завантажити за посиланням 

Top